Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...
CzechEnglishFrenchGerman
Inspirace je silou, která probouzí touhu po vlastní dokonalosti...

Co lakujeme

Jsme schopni lakovat kovové, hliníkové i zinkové povrchy ve všech odstínech RAL i v odstínech míchaných dle přání zákazníka. Používáme veškeré dostupné typy práškových barev.

MATNÉ I POLOMATNÉ I LESKLÉ I STRUKTURNÍ I METALICKÉ I a další dle požadavku zákazníka

Pro naše klienty jsme se osvědčili v lakování dílů pro automobilový průmysl, lakování teleskopických výsuvů a lineárních posuvů pro profesionální kuchyně a bílou techniku, Alu i plechových autodisků, silničních kol, prodejních regálů a stojanů, magnetických tabulí, elektrorozvodných skříní, osvětlovacích těles, radiátorů a jakýchkoliv jiných kovových předmětů.

Hlavními podmínkami povrchové úpravy práškového lakování je to, že předměty musí být z vodivého materiálu (lakování využívá technologii statického náboje) a musí být schopné odolat teplotě nad 200C.  V rámci zakázky jsme schopni zajistit komplexní služby od přípravy výrobku k lakovacímu procesu po dopravu hotových výrobků.

Maximální rozměry lakovaných dílů zavěšených na podvěsném dopravníku jsou: d * v * š (mm) 1200 * 960 * 320, rychlost dopravníku při nanášení barvy v automatickém režimu až 3m/min. standardní doba lakování je do 4 pracovních dnů, v případě potřeby můžeme nabídnout i expresní lakování do 24 hod.

Ceník

Cena lakování již od 50Kč za 1bm dílů na dopravníku.